Şirket Profili

Skycon Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

Skycon Çelik, müşterilerinin hayatına kalite, modernite ve güveni getiren projelere imza atan köklü bir firmadır. Çelik taşıyıcı sistemli sanayi ve sosyal yapıların tasarımı-projelendirmesi-imalatı-montajı süreçlerini kapsayan anahtar teslim hizmet vermektedir. Sağlamlık ve güven, herkesin yaşamında; ister kendi evinde olsun, ister bir alışveriş merkezindeyken, isterse de çalıştığı ortamda, varlığını hissetmek isteyeceği unsurlar… Skycon Çelik, işte bu unsurları müşterilerine sunmayı amaçlayan ve işin ilk aşamasından, son aşamasına kadar kalite odaklı çalışan bir firma olmasıyla tanınmaktadır. Bizim için, müşterilerimizin kendi hayatları adına istedikleri, sonsuz bir öneme sahiptir; çünkü biz insana değer veriyoruz, hayatı önemsiyor ve seviyoruz.

İlkelerimiz

Karşıklı güven, müşterinin isteklerine verilen önem, çabukluk ve daha fazlası… Bütün bunlar Skycon Çelik’in değişmez ilkeleri… Firmamız, bütün işlerinde kalite odaklı çalışmakta ve yapı güvenliğine büyük önem vermektedir.

Hedeflerimiz

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, üstlendiğimiz tüm projelerde çevreye duyarlı davranmak ve zarar vermemek, insana ve onun geleceğine yatırım yapmak, kalite anlayışımızı her geçen gün daha da geniş kitlelere sunabilmek… İşte bu hedefler, bize sonsuz bir güç veriyor.

Hizmetlerimiz

Firmamız, tasarımından yapımına kadar, anahtar teslim taahhüt hizmeti sunmaktadır. Tasarım ve uygulamasını üstlendiği projeler için ekonomik çözümler üretmek ve bu çözümleri kalite ile birleştirerek, müşteri memnuniyetini sağlamak ise en önemli hizmet politikasıdır.

Hizmet Verdiğimiz Ana Faaliyet Alanları

1. Projelendirme Tasarım

a. Mimari Tasarım
b. Statik Projelendirme
c. Elektirik Projelendirme
d. Mekanik Projelendirme
e. Peyzaj Mimarisi
f. İç Mimarı Dizayn

2. Taahhüt İşleri

a. Genel İnşaat Yatırımları
b. Çelik Taşıyıcı Sistemli Yapılar
c. Betonarme Yapılar
d. Prefabrik Yapılar

3. Danışmanlık ve Proje Yönetimi

4. Alt Yapı Çalışmaları
a. Harfiyat
b. Drenaj Sistemleri
c. İzolasyon İşleri

5. Tedarik ve Lojistik Yönetim